Efekt zdjęć dronem

Dzisiejsza fotografia staje się coraz bardziej nowoczesnym zajęciem. Aparaty cyfrowe to już nie jest taka nowość. W celu ładniejszego ukazania dużej liczby gości na przykład na weselu lub uchwycenia całej panoramy okolicy modne jest obecnie filmowanie dronem z powietrza. Dron, czyli przyrząd kiedyś mający zastosowanie w wojsku i na wojnach zyskał inne, prostsze zastosowanie.

Dzięki dronowi możemy na raz objąć zasięgiem nawet dwieście osób, będących gośćmi na weselu. Nie do pomyślenia jeszcze dwadzieścia lat temu. W Internecie można znaleźć dużo ogłoszeń dotyczących zarówno kursów obsługi drona jak i kursy z zakresu fotografii dronem.

Obsługa takiego sprzętu nie jest ani bardzo prosta ani trudna – trzeba mieć tutaj zdolności manualne i być uważnym i dokładnym. Studia fotograficzne już w podstawowym pakiecie oferują filmowanie dronem czy zdjęcia wykonane za pomocą drona. Takie fotografie cieszą się naprawdę dużą popularnością.

Oczywiście wynajem drona z obsługą nie należy do najtańszych rzeczy, ale czego się nie robi dla ukochanej kobiety. Przyszła żona będzie potem wszystkim się chwalić albumem z pięknymi zdjęciami. Kraków od jakiegoś czasu reprezentuje firma RentGrandfox – http://www.rentgrandfox.pl/dron/ – oferująca filmowanie dronem przez doświadczonych filmowców, dzięki czemu otrzymujemy świetnej jakości i doskonale zmontowany film uzyskany dzięki dronowi z lotu ptaka.

Dron sprawia, że kadry są bogatsze o szczegóły, a całość wygląda inaczej, nowocześniej – po prostu imponująco. Technika cały czas idzie do przodu, a efekty naprawdę potrafią zachwycić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>