Korzyści z zakupów ze stylistką

Stajesz kolejny raz przed szafą i zastanawiasz się ponad 20 minut co by założyć. Po czym i tak stwierdzasz, że nie masz się w co ubrać. Dzień jak co dzień. Niby masz czterodrzwiową szafę, która wypełniona jest po brzegi i gdyby chcieć wcisnąć tam choćby jeden sweterek to nie ma na to żadnych szans. Niby wszystko jest, ale tak naprawdę nie ma nic.

Wówczas obierasz kierunek na galerię handlową w Krakowie i urządzasz sobie małą rundkę po sklepach. Do domu wracasz obładowana tuzinem siatek i w końcu masz co na siebie założyć. Aż do następnego dnia kiedy żałujesz, że wydałaś tyle pieniędzy, a i tak przecież nie wiesz co dziś założysz, bo w szafie nie ma nic odpowiedniego.

Może w takim razie potrzebna Ci stylistka? Tylko co z tego, zapłacisz za wizytę, a ona da Ci kilka rad, które zapewne daje wszystkim i na nic Ci się przyda ta wiedza? Przecież wydane pieniądze mogłabyś przeznaczyć na tą piękną granatową sukienkę, którą widziałaś na wystawie, poprzedniego dnia, jak wracałaś z pracy. Jeżeli tak myślisz to BŁĄD!

Zakupy ze stylistką (Kraków Style&More) to dziś popularny sposób na reorganizację szafy i wyrobienie sobie niepowtarzalnego stylu. W ramach usługi stylistka Kraków styleandmore.pl dokona przeglądu Twojej szafy. Doradzi, które rzeczy powinnaś zatrzymać, a których bezwzględnie powinnaś się pozbyć. Możesz je oddać komuś komu przydadzą się bardziej niż Tobie.

Otrzymasz również cenne rady i wskazówki podczas wspólnych zakupów, dzięki temu więcej nie popełnisz żadnego błędu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>