Modna biżuteria

Albo srebro, albo złoto – taka zasada jeszcze do jakiegoś czasu obowiązywała nie tylko w świecie mody. Wszędzie uważano, że srebrnej i złotej biżuterii nie można łączyć, ponieważ gryzie się ze sobą, podobnie jak kolor czerwony z zielonym.

Pojawienie się biżuterii, która łączy elementy srebrne i złote przełamało ten stereotyp. To, co kiedyś nazywano bezguściem, teraz stało się wyznacznikiem nowych trendów i podążania za modowymi nowinkami. Jubiler Warszawa łączy dziś srebro ze złotem, dwukolorowe kolczyki czy pierścionki na zawsze wpisały się w świat biżuterii. Znajdziemy też produkty zrobione z trzech lub więcej kolorów: białego, żółtego, różowego i wyglądającego na czarne złota. Trend ten świetnie prezentuje się na bransoletkach czy pierścionkach modułowych. Łączenie kolorów zyskało największą popularność na obrączkach ślubnych. Nie bez powodu biżuteria Warszawa cieszy się taka popularnością. Dzięki takiemu rozwiązaniu, obrączka będzie pasowała w przyszłości zarówno do złotych jak i srebrnych dodatków, czyli dylemat wyboru pomiędzy srebrnym a złotym kolorem zostaje rozwiązany.

W droższej wersji biżuteria taka wykonana jest ze stopu wielokolorowego złota. Zdobienia platerowane są różowym lub żółtym złotem, które zwykle wykorzystuje się do uwydatnienia oczka. Prezent był nietrafiony? Spokojnie oferujemy skup złota Warszawa w najlepszych cenach.