Szybkie ciasta bez pieczenia

Ciasta, ciastka i ciacha. Łatwo zwariować na ich punkcie i zjeść ich za dużo, co może skutkować uzależnieniem lub bólem brzucha! Oczywiście potraktujmy to z przymrużeniem oka. Wiadomo, że codzienne jedzenie ciast nie wróży nic dobrego, ale czy istnieje jakakolwiek kwestia, w której umiar nie jest rzeczą kluczową i najważniejszą? Nie sądzę.

Umiar potrzebny jest w każdej sprawie, za którą się bierzemy. Nawet w kwestii spożywania cukru, który może szybko i skutecznie poprawić nam nastrój, ale czasem odwdzięczyć się bólem brzucha, mdłościami czy niezadowoleniem z naszej sylwetki. Dlatego warto zachować umiar, ale jednocześnie nie odmawiać sobie przepysznych ciast. Bo kiedy jak nie teraz?!

Jeśli potrzebujesz szybkich przepisów, które pozwolą cieszyć ci się idealnym smakiem ciasta, bez potrzeby spędzenia w kuchni długich godzin i pilnowania ciasta, które znajduje się w piekarniku, ciasta bez pieczenia będą idealnym pomysłem dla ciebie. Nie trzeba ich pilnować, ani pamiętać o tym ile czasu już się pieką. Dodatkowo zazwyczaj są to lżejsze ciasta niż te pieczone, ponieważ zawierają inne rodzaje składników. Na przykład nie ma w nich jajek, więc mogą być odpowiednie nawet dla osób, które ich nie tolerują, lub ze względu na specyfikę diety, nie mogą ich jeść.

Więcej przepisów na ciasta bez pieczenia z kremem znajdziesz na: delektujemy.pl/przepisy-na-ciasta/torty-i-ciasta-z-kremem/.

Ciekawą alternatywą dla zwykłych ciastek, są też ciasta z kremem, które wypełnione są ulubionym nadzieniem. Tutaj wszystko zależy tylko i wyłącznie od nas! Może być to krem w pełni owocowy, czekoladowy, albo na przykład powstały z serka mascarpone, który jest super lekki i idealny do takich deserów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>